Vatandaşlarımıza önemle duyurulur

Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın bilgi kirliliği arasında kaybolmasına gönlümüz razı olmuyor. Bu nedenle yapmış olduğumuz çalışmaları genişletmek istiyoruz. Bu çalışmaları yapabilmemiz için ise sorumluluk alabilecek gönüllülere ihtiyacımız var. Gelin birlik olalım!

Değerli vatandaşlarımız, Aktif Media olarak, özellikle pandemiyle birlikte her ay milyonlarca Yurtdışında yaşayan vatandaşımıza ulaşarak on binlerce e-posta ile sorularını yanıtladık. Sıkıntısı olanlara da bu vesile ile katkı sağlamaya çalıştık. Ancak bu süreçte herkese maalesef ki yeterli gönüllümüz olmadığı için geri dönüş yapamadık. Çalışmalarımızı geliştirmek ve daha fazla vatandaşımıza katkı sağlamak istiyoruz. Bu nedenle herkesin yardımına ihtiyacımız var.

Peki, Aktif Media’ya nasıl gönüllü katkı sağlarım?

Aktif Media çalışmaları kapsamında birçok kategori de gönüllü olarak katkı sağlayabilirsiniz. Bunları sıralamak gerekirse :

Aktif TV’de gönüllü olarak yer alabilirsiniz.

Aktif TV çalışmaları kapsamında gönüllü olarak ilgi alanınıza uygun bir TV programı yapmak istemez misiniz? İster stüdyo ortamında isterseniz halkımızda sokakta röportaj yaparak toplumumuza katkı sağlayabilirsiniz. Aktif TV’de gönüllü olarak yer alınabilecek alanlar sırasıyla şöyledir :

1. TV Program üreticisi
2. Teknisyen (Kurgu, Adobe Premiere, Adobe After Effect, Adobe Photoshop)
3. Teknisyen (Donanım)
4. Ofis gönüllüsü
5. İletişim Gönüllüsü (soru soran vatandaşlarımıza geri dönüş yapan kişi)
6. Ulaşım gönüllüsü olarak, topluluğumuza katkı sağlayabilirsiniz.
7. Kameraman
8. Grafiker, tasarımcı
9. Web Tasarım, Mobil Geliştirme

Aktif Haber Belçika

Aktif Haber Belçika kadrosunda da gönüllü olarak yer almanız mümkündür.
1. Haber editörü,
2. Fransızca, Flamanca veya Almanca tercüme yapabilecekler,
3. Etkinliklerde haber fotoğrafları çekecek ve haberleştirebilecekler,
4. Ajanslardan gelen haberleri takip ederek vatandaşlarımızın ihtiyacı olanları alarak haber sayfalarımızdan paylaşacak gönüllülere ihtiyacımız var. 

Başvuruyu nasıl yapabilirim?

Aktif Media’da gönüllü olarak yer almak istiyorsanız (Buraya tıklayarak) başvuru formuna gidebilirsiniz. Yoğunluğa göre en geç 72 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.

Aktif Media Hakkında daha fazla bilgi al

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu