Aktif Dijital

Aktif Dijital, firmalarının teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bir araya gelen iş geliştiricilerinin ortak girişimi olarak Aktif Media tarafından projelendirilmiştir. Bu proje, firmalarının pazarlarda rekabet güçlerini artırmak, verimliliklerini ve karlılıklarını artırmak için teknolojik materyalleri uygun maliyetlerle temin etmelerine olanak sağlamaktadır.

Aktif Dijital, firmaların ihtiyaçlarını belirleyerek, iş süreçlerine uygun teknolojik çözümler sunmaktadır. Bu çözümler arasında, bilgisayar donanımı, yazılım, ağ sistemleri, veri depolama ve yedekleme sistemleri, güvenlik yazılımları, bulut bilişim hizmetleri, kurumsal veya e-ticaret sistemleri ve diğer teknolojik birçok araçlar bulunmaktadır.

Aktif Dijital, firmalarının teknolojik ihtiyaçlarını uygun ve verimli maliyetlerle karşılamak için tedarik zinciri yönetimi, lojistik, tedarikçi yönetimi ve diğer iş süreçlerinde uzmanlaşmış kişilerce de desteklenmektedir. Böylece, firmalar ihtiyaç duydukları teknolojik materyalleri zamanında ve kaliteli bir şekilde temin edebilmekte, işlerini verimli bir şekilde sürdürebilmekte, hizmet kalitesini ve karlılıklarını artırabilmektedir.

Başa dön tuşu